Oracle keerde in 2021 als sponsor terug in de Formule 1. Dat deed het IT-bedrijf bij Red Bull, waar het werd herenigd met de familienaam Verstappen. in 1994 immers sponsorde Oracle ook al eens het team van Benetton, waar toen Jos Verstappen voor uitkwam.
Na het winnen van de wereldtitel door Max Verstappen in 2021 breiden Red Bull en Oracle de samenwerking uit, waarbij Red Bull nog intensiever gebruik zal maken van Oracle's toepassingen in de Cloud. Het logo zal prominent op de nieuwe bolide, de RB18, zichtbaar zijn.
Red Bull-teambaas Horner legt uit
Teambaas Christian Horner legt uit wat tot de de uitgebreidere samenwerking heeft geleid en ja, de titel van Verstappen speelde daarin een belangrijke rol: "De Oracle Cloud heeft ons geholpen besluiten te nemen op racedagen die eraan hebben bijgedragen dat Max Verstappen de coureurstitel van 2021 kon winnen."
"Het ontdekken van en het inspelen op plotseling geboden kansen is cruciaal voor succes, zowel op als naast de baan en Oracle speelt daarin in bepalende rol. Uit het feit dat Oracle nu onze titelsponsor is, spreekt ons vertrouwen in hun expertise en hun vermogen om ons werkelijk een competitief voordeel te geven."
Ook interessant:
Verstappen reageert op Hamilton-soap en FIA-onderzoek, Mercedes deelt 'nieuwe' kleuren
Horner in de Mercedes-fabriek en Verstappen die reageert op de titelcontroverse? Na het kijken van onderstaande video ben jij binnen een paar minuten weer bijgepraat met het laatste Formule 1-nieuws!
Mis niets van het F1-seizoen 2023 en zet de F1-kalender eenvoudig op jouw smartphone of PC
Download nu de F1-kalender