McLaren komt definitief niet meer in actie op dinsdag in Barcelona. De tweede testdag van in totaal vijf testdagen werd door het team uit Woking initieel aangewezen als de officiële aftrap van het seizoen, maar men heeft de planning omgegooid.
De oorzaak moet worden gezocht in de aanhoudende dreiging van regen, zoals dat voor meerdere teams vandaag geldt. Ferrari en Red Bull blijven zodoende de enige teams op de baan, waarbij in de middag Isack Hadjar de taken heeft overgenomen van Max Verstappen achter het stuur van de RB22. Lewis Hamilton heeft Charles Leclerc afgelost in de SF-26.
Nederland hoopt zich te kwalificeren voor de volgende ronde van het WK Voetbal. Scoort Nederland tegen Tunesië dan ontvang je bij Unibet liefst 50 x jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!