Lucas Auer begon als nummer drie aan zijn dubbelstint, nadat Jules Gounon grote moeite kende met de verraderlijke omstandigheden op de inmiddels natte Nürburgring Nordschleife. De #34 Walkenhorst Motorsport reed ruim aan de leiding, maar het team maakte een enorme fout door een ronde te laat te wisselen naar regenbanden.
Zo ging de strijd om de leiding van de race ineens tussen twee Mercedessen: de #3 Team Verstappen Racing en de #80 Mercedes-AMG Team RAVENOL. Wat op dat moment nog niemand wist, was dat beide teams de twee uren die volgden praktisch aan elkaar vastgelijmd zouden zitten.
Auer hield er een prima tempo op na, haalde Fabian Schiller direct in en ging daarmee aan de leiding van de race. Hij wist Schiller echter niet van zich af te schudden. Zo verliep de eerste stint van de Oostenrijker zeer constant.
Auer kwam na zijn eerste stint binnen voor brandstof en nieuwe banden, terwijl de #80 Mercedes een rijderswissel toepaste. Luca Stolz nam het stuur over. Ook met hem achter het stuur bleef het duel intens.
Op het moment dat de klok 22.00 uur sloeg, sloeg Stolz toe. Hij haalde Auer in en gaf daarmee de leiding terug aan de #80. Wegrijden lukte ook hem echter niet. De twee bleven ook daarna binnen een seconde van elkaar rijden.
Op het moment dat Auer de pits inreed en zijn dubbele stint beëindigde, bedroeg zijn achterstand op Stolz één seconde.
Ontvang het laatste F1-nieuws van RacingNews365 nu ook in je Google overzicht! Klik op onderstaande link en je ziet jouw favoriete F1-site nu nog vaker verschijnen. Zo mis je niets van het nieuws, analyses, interviews en scoops.
Volg RacingNews365 in GoogleMeest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!