Dat Hamilton slechts negentiende werd, laat zich verklaren door het feit dat hij op de zachte banden gehinderd werd door de nodige crashes. Nadien reed hij enkel op de harde banden. Valtteri Bottas was namens hetzelfde Mercedes de snelste man, voor Daniel Ricciardo en Max Verstappen.
Alexander Albon kwam niet verder dan P8 op zeven tienden van Verstappen. Hij bleef daarmee wel de beide Ferrari's voor, waarbij het opviel dat Sebastian Vettel eens sneller was dan Charles Leclerc.
Bekijk de volledige uitslag van de eerste vrije training hieronder.
| # | Coureur | Team | Tijd | Band |
|---|---|---|---|---|
| Resultaten worden geladen... | ||||
Nieuw F1-seizoen, nieuwe kansen! Pakt Max Verstappen, George Russell of Kimi Antonelli een podiumplaats in Japan, dan pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Rusland 2020 RN365 Nieuwsdossier











Praat mee!