Om 00:00 uur Nederlandse tijd stond de tweede vrije training voor de Grand Prix van Mexico op het programma. Veel coureurs begonnen op de testband, om daarna te switchen naar de reguliere bandencompounds. Max Verstappen zette uiteindelijk de snelste tijd op de klokken en hield Lando Norris en Charles Leclerc achter zich. Alle coureurs uit de top tien zetten hun snelste tijd neer op de zachte banden.
Na één snelle ronde was het tijd voor de langere runs, ook vanwege de dreiging van regen. Daardoor werden er geen rondetijden meer verbeterd. Het hemelwater zou het Autodromo Hermanos Rodriguez in de slotfase ook daadwerkelijk bereiken.
Bekijk de volledige uitslag hieronder!
Max Verstappen is de man in vorm en kan in Abu Dhabi zelfs voor de vijfde keer op rij wereldkampioen worden. Bij een podiumplaats van Verstappen pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Mexico 2023 RN365 Nieuwsdossier






















Praat mee!