Ook de tweede vrije training in Spanje verliep weer zonder al te veel chaos, en leverde dan ook geen grote verrassingen op. Oscar Piastri leek het aan het begin van de vrijdag nog wat lastig te hebben, maar wist zich tijdens de tweede training keurig te herpakken door de sessie als snelste af te sluiten. George Russell eindigde de training als tweede en Max Verstappen maakte de top drie compleet.
Lando Norris was in de eerste vrije training nog de snelste man, maar moest nu genoegen nemen met de vierde tijd. Wel opvallend: Norris en Verstappen zetten exact dezelfde tijd neer, maar omdat Verstappen het net iets eerder deed, komt hij op P3 terecht.
Charles Leclerc eindigde de sessie als vijfde, gevolgd door Kimi Antonelli op P6, Fernando Alonso op P7 en Pierre Gasly op P8. Isack Hadjar en Liam Lawson vinden we respectievelijk terug op P9 en P10.
Bekijk de volledige uitslag hieronder!
Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Barcelona, pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 x je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!