Om 14:00 uur wordt het startschot gegeven voor de virtuele 6 uur van Le Mans, met Max Verstappen aan de start namens Team Redline. Het is echter teamgenoot Max Benecke die de openingsstint vanaf P5 voor zijn rekening nam en zich goed wist te handhaven in de top.
Max Verstappen neemt het stuur over van de Duitser en weet met snelle rondetijden zicht te houden op de overwinning. Echter, als hij buitenom in Raidillon een Ferrari GT-bolide op een ronde wil zetten, krijgt hij een klein tikje op de achterkant als die Ferrari iets naar buiten glijdt. Verstappen komt tegen de muur tot stilstand, maar kan zijn weg vervolgen (zie video hieronder).
Het tijdverlies is echter kostbaar. Verstappen en de coureur die zijn plekje inneemt in de derde stint, Jeffrey Rietveld, slagen er niet meer in voldoende tijd goed te maken om kans te maken op de overwinning. De #1-formatie van Team Redline moet zich tevreden stellen met de tweede plaats. De overwinning gaat naar het Petronas AMG-team.
Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!
Kortom, het ideale avondje uit!
Bestel snel jouw tickets op=op