Max Verstappen staat op 21 maart aan de start van NLS2, waarna hij na op 14 t/m 17 mei voor het eerst een fysieke 24-uursrace zal rijden. Dit steeds met Verstappen Racing in de Mercedes AMG GT. Dat maakte de formatie zojuist bekend.
De NLS2-race dient ter voorbereiding op de beroemde 24 uursrace en de 24 uur van de Nürburgring - Nordschleife zal hij rijden met gekende specialisten Dani Juncadella, Jules Gounon en Lucas Auer. In alle gevallen is tevens sprake van Mercedes-fabrieksondersteuning.
Max Verstappen reageert vol passie op zijn dubbele Nordschleife-afspraak: "De Nürburgring Nordschleife is een bijzondere plek. Er is geen ander circuit zoals dit."
Sterke line-up
"De 24 uur van de Nürburgring stond al heel lang op mijn bucketlist, dus ik ben ontzettend blij dat we het nu kunnen waarmaken. Vorig jaar heb ik mijn DMSB Permit Nordschleife gehaald en deelgenomen aan NLS9, die we hebben gewonnen."
"Die voorbereiding is erg waardevol, want we hebben veel geleerd dat we kunnen meenemen in ons programma dit jaar met NLS2 en de 24-uursrace."
"We hebben een sterke line-up met Dani, Jules en Lucas en geweldige ondersteuning van Red Bull en Mercedes-AMG Motorsport. Nu draait het om de juiste voorbereidingen vóór de evenementen, zodat we in de races kunnen maximaliseren."
Nederland hoopt de eerste zege op het WK Voetbal te pakken tegen Zweden. Nieuwe Unibet-spelers ontvangen maar liefst 50x hun inzet als Nederland scoort!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!