Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Australië

Australië

China

China

Japan

Japan

Bahrein

Bahrein

Saoedi-Arabië

Saoedi-Arabië

Miami GP Miami

Start race
01 d 18:09:46
1 ANT 1:26.482
2 PIA 1:26.527
3 NOR 1:26.582
Emilia-Romagna

Emilia-Romagna

Monaco

Monaco

Spanje

Spanje

Canada

Canada

Oostenrijk

Oostenrijk

Groot-Brittannië

Groot-Brittannië

België

België

Hongarije

Hongarije

Nederland

Nederland

Italië

Italië

Azerbeidzjan

Azerbeidzjan

Singapore

Singapore

Verenigde Staten

Verenigde Staten

Mexico

Mexico

Brazilië

Brazilië

Las Vegas

Las Vegas

Qatar

Qatar

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Formule 1

Verstappen met afstand het snelste tijdens natte derde training GP België

Max Verstappen was met afstand de snelste man tijdens de derde en laatste vrije training op Spa-Francorchamps. Op een natte baan was de Red Bull-coureur een seconde sneller dan zijn rivalen.

Verstappen Spa rain
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Red Bull Contentpool

De lang voorspelde regen was er tijdens de derde training op Spa-Francorchamps. Voor de coureurs betekende het een kletsnatte sessie, waarin de coureurs veelal op de intermediate band op het asfalt verschenen.

Titelfavorieten Max Verstappen en Lewis Hamilton lieten even op zich wachten, maar daarna was het Hamilton die naar de eerste tijd snelde. Verstappen antwoordde echter direct. Op zijn groene intermediates wist hij meermaals de snelste rondetijd aan te scherpen.

Uitslag Derde vrije training - België

Unibet
# Coureur Team Tijd Band
1
Red Bull 1:56.924
2
Red Bull 1:57.871
3
Mercedes 1:57.996

Verstappen klokte uiteindelijk een 1.56,924 en was daarmee bijna een volle seconde sneller dan teamgenoot Sergio Perez. Hamilton legde beslag op de derde plaats en gaf ruim een seconde toe. Daarbij moet wel opgemerkt worden dat de Brit in de pits stond op het moment dat Verstappen zijn snelste rondetijden klokte.

Achter de top drie was het Lando Norris die beslag legde op de vierde plaats voor Lance Stroll. Valtteri Bottas, geen erkend regenrijder, had het ook ditmaal moeilijk. Gedurende de sessie ging het harder regenen, maar in de slotfase verbeterden de condities waardoor diverse coureurs hun rondetijd wisten te verbeteren.

Spins en uitstapjes waren er volop tijdens de sessie, ondermeer voor Hamilton, Sebastian Vettel en Pierre Gasly. Allen konden zonder schade hun weg vervolgen.

Zaterdagmiddag gaat om 15:00 uur de kwalificatie van start die zeer waarschijnlijk ook onder natte omstandigheden verreden wordt.

Voorspel en win

Powered by

Slajeslag.nl
RN365 2 0 In site Action block prize Belgian GP 2021 2x

Wie wint de GP van België 2021?

Speel mee en maak kans op een prachtige Playseat Evolution Alcantara!

Speel mee

Bij winst van Piastri, Norris, Verstappen of een andere favoriet in Miami, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50x je inzet!

Formule 1 GP België 2021 RN365 Nieuwsdossier

Praat mee!

    • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

      Riche

      Voor ons niet nee. Alleen de ingenieurs en data controllers hebben er wat aan. Afwachten wie straks de snelste is.

  1. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    Djjasq

    Hoezo een vermelding dat Hamilton in de pits stond terwijl Max Verstappen de snelste ronde reed?

    • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

      tip

      Omdat de baanomstandigheden continue veranderde. Max reed op het mogelijke moment naar de snelste tijd, vlak daarna begon het weer te regenen/miezeren. Max was de snelste, maar een seconde verschil is niet de juiste krachtsverhouding.

x
GP Miami Verstappen op het matje geroepen na sprintkwalificatie