Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Verstappen reageert veelzeggend op vraag over winstkansen in China

Max Verstappen is bepaald niet enthousiast over zijn winstkansen in China. Na de kwalificatie ziet hij eigenlijk maar één mogelijkheid om de race te winnen.

Verstappen sprint China
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Red Bull Content Pool

Het raceweekend in China is tot nu toe nog lang niet zo slecht verlopen voor Max Verstappen. In de sprintkwalificatie stond hij op de eerste startrij, in de sprintrace zelf sleepte hij met een derde plaats zes punten binnen en in de kwalificatie voor de Grand Prix zette hij de vierde tijd neer. We weten allemaal hoe goed Verstappen kan zijn bij de start, dus met een goede inhaalactie in bocht 1 kan Verstappen mogelijk zomaar meedoen voor de winst.

Dat ziet de Nederlander zelf echter heel anders. Sky Sports vroeg hem wat er voor nodig is om hem de overwinning te bezorgen, waarop Verstappen geen heel hoopvol antwoord geeft. "Als ze voor me allemaal uitvallen." Wanneer de verslaggever zegt dat hij dat vast niet serieus meent, gaat Verstappen nog een stapje verder.

"Ja, jawel. Wij zijn niet snel genoeg. De ronde (in de kwalificatie, red.) was nog wel oké. Het is alleen heel erg lastig om er elke ronde en elke bocht een goede balans uit te krijgen. Het is erg moeilijk, maar we werken eraan en proberen het beter te doen."

Praat mee!

x
Red Bull Verstappen reist af naar Red Bull-fabriek voor noodvergadering