Het GP-weekend in Japan was geen al te beste voor de Nederlander. De prestaties van de RB22 leken eerder een stap achteruit in plaats van vooruit te hebben gemaakt. Waar de Nederlander eerder weleens nukkig werd als het niet goed ging, klonk hij op Suzuka vooral cynisch en sarcastisch.
Gelukkig voor hem is deze week een lange F1-pauze ingegaan, omdat de Grands Prix van Bahrein en Saoedi-Arabië zijn afgelast. We kennen Verstappen als iemand die niet graag stilzit, en dus is het ook geen verrassing dat hij op dinsdagochtend gespot is op de Nürburgring.
Een oplettende bezoeker van het circuit wist naast de baan beelden te maken van de Nederlander, die in de ijskoude Eifel zijn Mercedes-AMG GT3 aan de tand voelt voor een privétest. En nog sterker: er zijn niet één, maar twee van die Mercedessen met Red Bull-liveries op de Nordschleife te vinden. Wie de andere bolide bestuurt, is niet duidelijk, maar ongetwijfeld één van Verstappens teamgenoten (Juncadella, Gounon of Auer).
Zo blijkt wederom: Verstappen houdt van rijden in GT-auto's, houdt van de Nordschleife en heeft kennelijk een hekel aan stilzitten.
Bekijk hieronder de beelden van Max Verstappen in actie op de Nordschleife!
Meest gelezen
In dit artikel









Praat mee!