Het nieuws kwam nogal onverwacht op vrijdag: Williams mist in ieder geval de eerste testweek in Barcelona. Het is een enorme aderlating voor het team. Williams geeft nu in een statement aan wat er aan de hand is.
"Het Atlassian Williams F1 Team heeft besloten om niet deel te nemen aan de shakedown-test van volgende week in Barcelona vanwege vertragingen in het FW48-programma, terwijl we blijven streven naar maximale prestaties van de auto."
"Het team zal in plaats daarvan volgende week een reeks tests uitvoeren, waaronder een VTT-programma (simulator-test) met de auto voor 2026, ter voorbereiding op de eerste officiële test in Bahrein en de eerste race van het seizoen in Melbourne."
"We kijken ernaar uit om de komende weken de baan op te gaan en willen al onze fans bedanken voor hun voortdurende steun. Er is veel om naar uit te kijken in 2026."
Max Verstappen zegevierde al driemaal in Nederland en stond 5 x op rij op het podium in Zandvoort. Geeft hij het oranjelegioen wederom wat te juichen?
Bij Unibet krijg je liefst 50 x je inzet bij een podiumplaats van Max, Lewis of Kimi!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.












Praat mee!