Max Verstappen staat tot en met 2028 onder contract bij Red Bull, maar dat betekent niet dat de geruchtenstroom gaat liggen. Zeker na de matige Grand Prix van Bahrein ging het weer veel over de toekomst van de wereldkampioen, die in verband wordt gebracht met een mogelijke overstap naar Aston Martin of Mercedes.
Toto Wolff, de teambaas van Mercedes, liet in Jeddah echter al weten dat hij geen gesprekken heeft gevoerd met Verstappen in 2025. Bij Sky Sports krijgt de Oostenrijker echter op een andere manier een vraag over Verstappen voorgeschoteld. Wolff zou toch niet nog een keer naast Verstappen grijpen als hij de kans krijgt? In 2014, een jaar voor zijn F1-debuut, verkoos Verstappen immers Red Bull boven Mercedes.
"Dat zou ik niet zo willen zeggen", vertelt Wolff. "Weet je, als ik gelukkig ben in een professionele relatie, zeg ik altijd dat ik niet buitenshuis flirt! Anders ga ik een moeilijke tijd tegemoet met Susie (Wolff, zijn vrouw red.). Daar is geen twijfel over mogelijk, privé. Op een professioneel niveau ben ik heel blij met de line-up die we nu hebben. Ik zou niets beters kunnen wensen. Max is een zaak voor Red Bull. We hebben nog geen gesprek gehad en zetten ons traject voort."
Abonneer je op ons YouTube-kanaal en doe automatisch mee – verder hoef je niets te doen!
Win een Verstappen cap!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!