Aston Martin moest volgens de regels nog één keer een vrijdagcoureur in één van beide bolides zetten, maar de Britse formatie heeft ervoor gekozen om zelfs twee rookies op te stellen.
Jak Crawford neemt het stuur over van Lance Stroll, nadat hij eerder in Mexico al acte de présence gaf. De grotere verrassing is de inzet van Formule 2-coureur Cian Shields die in de auto van Fernando Alonso stapt. In de Formule 2 wist hij gedurende het hele seizoen 2025 nog geen punten te pakken.
Het debuut van Shields volgt volgens de verklaring van Aston Martin op uitgebreid simulatorwerk en ruim 500 testkilometers in het kader van TPC test (Testing Previous Cars).
Shields zelf reageert als volgt: "Ik ben ontzettend dankbaar voor de kans om VT1 met Aston Martin te mogen rijden. Ik heb dit jaar zoveel geleerd door met het team te werken, zowel in de simulator als tijdens mijn TPC-tests. Dat ik nu tijdens een Grand Prix-weekend met de AMR25 mag rijden, is een enorm belangrijk moment voor mij. Ik kijk ernaar uit om vrijdag een bijdrage te leveren aan het programma en het meeste uit deze ervaring te halen."
Nieuwe welkomstbonus: speel €10, krijg €30 Free Bets + 200 Free Spins!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel









Praat mee!