De 'shockmove' van Ricciardo zorgde voor veel commotie tijdens de doorgaans zo rustige zomerstop. Waarom ging Daniel weg? Daarover schreven wij gisteren als deze column.
Een dag later komen de eerste details naar buiten over het contract van Ricciardo bij Renault. Dat het een tweejarige deal betreft was gisteren bij de aankondiging reeds duidelijk, maar nu hangt er ook een geschat prijskaartje aan vast. Liefst 20 miljoen Pond per jaar! Naar verluidt loop dit bedrag verder op bij het behalen van bepaalde doelstellingen zoals zeges en een wereldtitel.
Voor Red Bull was een dergelijk bedrag aan salaris niet bespreekbaar. Het team werkt met een lager salaris en een hogere bonus. Presteert de coureur goed dan kan hij miljoenen extra verdienen. Met zijn nieuwe contract wordt Ricciardo na Vettel, Hamilton en Alonso de bestbetaalde F1-coureur, als het op het basissalaris aankomt.
De beroemde RN365 kalender download is er weer! Zet de F1-kalender voor 2025 met een druk op de knop in jouw agenda en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen.
Download de F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel