Max Verstappen maakt dit weekend zijn debuut in de GT World Challenge. Op het circuit van Portimão wordt de laatste ronde van het kampioenschap afgewerkt, waarin Verstappen als vervanger optreedt. Vaste coureurs Jules Gounon en Dani Juncadella zijn namelijk niet beschikbaar vanwege WEC-verplichtingen in Barcelona.
Verstappen deelt de auto met Chris Lulham en Ben Barnicoat en gaat vanaf 18:55 uur Nederlandse tijd op jacht naar poleposition. De kwalificatie bestaat uit drie delen, waarin iedere coureur een specifieke sessie van tien minuten voor zijn rekening neemt. Verstappen Racing zit in de B-groep met alle Pro- en Gold-auto's. De gemiddelde rondetijd van de drie coureurs bepaalt de uitslag van de kwalificatie.
Volg de sessie in ons liveblog hieronder!
Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!