Na een regenachtige eerste vrije training voor de Formule 1 Grand Prix van Hongarije krijgen de twintig coureurs in de tweede training nog een uur de tijd om uitgebreid te testen. Max Verstappen en 'nieuwkomer' Daniel Ricciardo hebben nog geen tijd neergezet in de eerste training, maar kunnen in VT2 nog genoeg kilometers maken.
Onderstaand vind je de liveblog. In het blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de sessie in Hongarije.
Bij winst van Verstappen, Piastri, Norris of een andere favoriet in Saoedi-Arabië, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50x je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Hongarije 2023 RN365 Nieuwsdossier
Praat mee!