Max Verstappen worstelde op enig moment in de eerste vrije training in Abu Dhabi opzichtig met zijn auto. Hij vermoedde zelfs dat de auto 'kapot' was. Red Bull deelde even die vrees, maar bij Viaplay komt teambaas Laurent Mekies met het verlossende woord.
"We denken dat alles in orde is, we denken niet dat de auto werkelijk kapot is, zoals we op enig moment tijdens VT1 vreesden. Het is een heel moeilijk circuit om de balans goed te krijgen, zeker als de banden al wat meer kilometers hebben gereden."
"Het is waar dat Max Verstappen zich in het midden van zijn longrun meldde, omdat hij erg ongelukkig was met de auto. Maar het goede nieuws is dat hij ons daarmee op potentiële verbeteringen wees en dat het dus niet lijkt te gaan om een auto die daadwerkelijk kapot is."
Tot slot vat Mekies de bevindingen van de eerste oefensessie kort en bondig samen: "Het gaat dus meer om de uitdagingen met de balans, maar dat zal voor het grootste deel van de concurrenten gelden."
Max Verstappen is de man in vorm en kan in Abu Dhabi zelfs voor de vijfde keer op rij wereldkampioen worden. Bij een podiumplaats van Verstappen pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel









Praat mee!