Zand, wind en zand. Dat was wat de coureurs voor de kiezen kregen tijdens de eerste vrije training van de F1 GP van Qatar. Omdat de wind vrij spel heeft op het Losail International Circuit, ligt er veel zand op de baan. Voor de coureurs is het lastig om grip te krijgen daardoor en liggen de rondetijden secondes achter op de snelle tijden van 2021 toen voor het eerst in Qatar werd gereden.
Tegen het einde van de sessie werden de snelste tijden neergezet. Uiteindelijk was het Max Verstappen die bovenaan het bord kwam te staan. Hij klokte een 1:27.428 en was daarmee sneller dan Ferrari-coureurs Carlos Sainz en Charles Leclerc die plek twee en drie pakten.
Bekijk de uitslag hieronder.
Bij winst van Verstappen of een andere favoriet in Australië, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet.
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!