Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Formule 1 Grand Prix van de Eifel 2020

Uitslag kwalificatie Formule 1 GP van de Eifel 2020

Valtteri Bottas heeft de poleposition verovert voor de Formule 1 Grand Prix van de Eifel. In een direct gevecht rekende hij af met Lewis Hamilton én Max Verstappen, die na de eerste run in Q3 nog de poleposition in handen had.

Bottas Duitsland
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Mercedes

Zo leek Max Verstappen te kunnen gaan stunten, maar zowel Valtteri Bottas als Lewis Hamilton gooiden roet in het eten. Verstappen gaf uiteindelijk drie tienden toe op de poleposition-tijd.

Teamgenoot Alexander Albon moest wederom met ruime cijfers zijn meerdere erkennen in Max Verstappen. Hij gaf vier tienden toe en lag achter Charles Leclerc (vierde) beslag op P5.

Bekijk de volledige uitslag hieronder.

Uitslag Kwalificatie - Eifel

Unibet
Pos. Coureur Team Tijd Band
Resultaten worden geladen...

SI202009110365 news

Wie wint de GP van de Eifel 2020?

Speel mee en win gratis karten bij Tom Coronel!

Speel mee

Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!

Kortom, het ideale avondje uit!

Bestel snel jouw tickets op=op
Forbidden

Weddenschappen Max Verstappen

Unibet
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet

Formule 1 GP van de Eifel 2020 RN365 Nieuwsdossier

1 reactie

Viaplay

Unibet
x
RN365 F1-podcast Verstappen en Red Bull gaan de lat in 2024 nog hoger leggen