De vraag die coureurs tegenover onder andere RacingNews365 krijgen, is meer dan gerechtvaardigd. In Maleisië stond de F1 er niet fraai op toen tijdens de opwarmronde meerdere auto's stilvielen in de stromende regen door softwareproblemen. Daarom krijgen de coureurs in Brazilië nu de vraag of ze weer problemen vrezen, nu er flink wat regen wordt voorspeld.
Max Verstappen trapt het antwoordenbal af; hij is niet ongerust: "Ik heb een antivirus in mijn auto geïnstalleerd, dus ik zal nergens last van hebben", zo krijgt hij de lachers op zijn hand.
"Maar hopelijk gebeurt er niks. De laatste bocht gaat behoorlijk heuvelopwaarts en als er zich dán problemen voordoen, eindigen we ergens ver buiten het circuit", vervolgt Verstappen, om vervolgens op een iets serieuzere toon verder te gaan.
Verstappen stelt Lindblad gerust
"Ik denk dat men de problemen van Maleisië goed heeft weten te doorgronden, dus hopelijk is daarmee alles nu verholpen."
De volgende die de vraag mag beantwoorden, is Arvid Lindblad, die tijdens de persconferentie naast Verstappen zit. Ook hij hoopt dat de problemen verholpen zijn, maar Verstappen zorgt opnieuw voor een speelse geruststelling.
"Jouw auto draait op dezelfde software, maat, dus maak je geen zorgen." Ook die opmerking zorgt voor veel gelach.
Eindigt Max Verstappen, George Russell of Kimi Antonelli op het podium in Brazilië? Dan kan jij maar liefst 50x je inzet winnen!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50x je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!