Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Verstappen met handen in het haar: "Ik heb gewoon geen snelheid!"

Max Verstappen moest het met de vijfde plaats doen tijdens de kwalificatie in Mexico. De Nederlander baalt.

Verstappen Mexico
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Het gaat Max Verstappen en Red Bull de laatste tijd voor de wind, maar de kwalificatie in Mexico eindigde toch in een teleurstelling. De RB21 oogde niet stabiel, waardoor Verstappen niet kon meestrijden om poleposition. De Red Bull-coureur moest genoegen nemen met P5, op aanzienlijke afstand van polesitter Lando Norris. Verstappen baalt dan ook stevig.

"Er valt niet veel over te zeggen", vertelt Verstappen tegenover onder meer RacingNews365. "We hebben het gewoon erg lastig. We hebben van alles geprobeerd, dus het is niet dat we het niet geprobeerd hebben. Maar ja, het was gewoon niet best. Ik weet het niet. Ik heb geen grip, geen tractie en glijd veel."

Ook voor de race koestert Verstappen weinig hoop. "Ik heb gewoon geen snelheid, dus het maakt niet uit wat ik in bocht één doe. Zelfs als ik twee auto’s inhaal, halen ze me tijdens de race weer in. Ik moet gewoon uit de problemen blijven en mijn eigen race rijden. Elke ronde die ik reed, zelfs in de longrun, was zwak vergeleken met de auto’s om me heen. Ik probeer gewoon te volgen en te kijken wat we kunnen doen."

Pakt Max Verstappen een podium tijdens de GP van Mexico? Dan pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Claim jouw bonus!

Praat mee!

x
Uitslag Kwalificatie Formule 1 GP Mexico 2025