Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Brown hint op contact met Verstappen: "Telefoon roodgloeiend"

Max Verstappen werd rond de Grand Prix van Oostenrijk plotseling in verband gebracht met McLaren. Zak Brown stelt dat zijn team niet per se actief is op de transfermarkt, maar hint wel op contact met de Nederlander.

Verstappen Q Austria
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Red Bull Content Pool

Rond de GP van Oostenrijk ontstond het wilde gerucht dat Max Verstappen een oriënterend gesprek met McLaren had gevoerd. De Nederlander heeft officieel nog geen duidelijkheid gegeven aan Red Bull over 2027, ondanks een doorlopend contract. De verwachting is echter dat Verstappen gewoon blijft en afwacht hoe de ontwikkeling van Red Bull verloopt.

Bovendien is het in de Formule 1 niet vreemd dat het management van een coureur in de zomermaanden de markt onderzoekt. Vanuit het kamp van McLaren wordt contact met Verstappen ook niet per se ontkend. Zak Brown laat zijn licht op de situatie schijnen in een rondgang langs de Britse radiostations.

"We hebben met Lando Norris en Oscar Piastri twee geweldige coureurs, en die ga je nog heel, heel lang in onze raceauto's zien", zo is Brown duidelijk The Chris Moyles Show op Radio X.

Gesprek met Verstappen

Bij Heart Breakfast wordt Brown echter nadrukkelijker naar Verstappen gevraagd. Hij hint dat er contact is geweest. "We zijn een gewild team en een geweldige plek om actief voor te zijn. We hebben met Lando en Oscar twee fantastische coureurs, dus we hebben absoluut niet de intentie om onze line-up te veranderen."

"Maar het is natuurlijk vleiend, de telefoon staat vaak roodgloeiend, en Verstappen is een gigantisch talent. Dus we zullen zien wat de toekomst brengt en wat hij uiteindelijk gaat doen. Maar ik weet wat ons plan is: vasthouden aan wat we nu hebben."

Ontkennen doet Brown het dus niet. "Ik denk dat je in de sport altijd een beetje moet weten hoe de markt in elkaar steekt, maar wij zijn niet actief op zoek. We moeten wel blijven opletten, want je weet maar nooit. Maar Lando en Oscar hebben vorig jaar 14 races voor ons gewonnen, en ik kijk nu al uit naar de volgende 14."

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
gbr GP Groot-Brittannië 5 jul 2026
bel GP België 19 jul 2026
hun GP Hongarije 26 jul 2026
nld GP Nederland 23 aug 2026
ita GP Italië 6 sep 2026
esp GP Spanje 13 sep 2026
Volledige kalender
x
F1 GP Assen TT Circuit zet vol in op F1-race: "Kans is heel groot"