Max Verstappen liet in gesprek met Viaplay weten dat hij in 2026 kiest voor het startnummer dat hij eigenlijk al jarenlang wilde hebben: het startnummer 3.
Dit nummer behoorde toe aan Daniel Ricciardo, maar de Australiër heeft zijn racehelm aan de wilgen gehangen waardoor het nummer beschikbaar komt. Officieel komt het nummer pas na drie jaar vrij, maar coureurs kunnen het nummer eerder vrijgeven.
Verstappen zou na het verliezen van de wereldtitel aan Lando Norris terug moeten keren naar nummer 33, maar door een nieuwe FIA-regel kan hij zijn startnummer wijzigen.
"Het wordt niet nummer 33. Mijn favoriete nummer is altijd 3 geweest, afgezien van nummer 1. We mogen nu wisselen. Het wordt nummer 3", legt hij uit.
"33 was altijd prima, maar ik vind een enkele 3 mooier dan twee 3-en. Ik heb natuurlijk altijd gezegd dat het stond voor dubbel geluk, maar mijn geluk heb ik natuurlijk al gehad in de F1."
En het nummer 69 dan? "Iedere keer als ik dat zeg in een interview kijkt Kelly me aan van...wat zeg jij nou", lacht Verstappen.
Meest gelezen
In dit artikel









Praat mee!