Na de seizoensouverture in Australië is het F1-circus alweer naar Shanghai afgereisd voor de Grand Prix van China. Het betreft het eerste sprintweekend van het seizoen, dus de coureurs en teams krijgen maar één vrije training de tijd om zich optimaal voor te bereiden. Vorig jaar won Lewis Hamilton de sprintrace, waarna Oscar Piastri de GP naar zich toetrok.
Het sprintweekend begint op vrijdag 13 maart 2026 met de eerste vrije training om 04:30 uur Nederlandse tijd. Later wordt om 08:30 uur Nederlandse tijd de sprintkwalificatie afgewerkt. De zaterdag begint om 04:00 uur Nederlandse tijd met de sprintrace, gevolgd door de kwalificatie om 08:00 uur Nederlandse tijd.
De Formule 1 Grand Prix van China start op zondag 15 maart 2026 om 08:00 uur Nederlandse tijd. Mis het niet!
| Sessie | Datum | Tijd |
|---|---|---|
| Eerste vrije training | vrijdag 13 maart | - |
| Sprintkwalificatie | vrijdag 13 maart | - |
| Sprintrace | zaterdag 14 maart | - |
| Kwalificatie | zaterdag 14 maart | - |
| Race | zondag 15 maart | - |
Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!