Bekijk de F1 GP van Miami live met Viaplay
Na een week rust maken we ons op voor alweer de zesde Grand Prix van het seizoen: de Grand Prix van Miami. Dit circuit was vorig jaar het toneel van McLarens comeback ten opzichte van Red Bull, toen Lando Norris hier zijn eerste overwinning behaalde. Dit jaar zijn de kaarten echter opnieuw geschud en de voorspelde regen belooft extra spektakel tijdens de race. Wie triomfeert er dit keer in Miami?
Naast de Formule 1 kun je op Viaplay ook genieten van de F1 Academy, waarin de Nederlanders Maya Weug en Nina Gademan in actie komen. Kortom, genoeg actie dit weekend!
De GP van Miami staat gepland van vrijdag 2 mei tot en met zondag 4 mei. Op vrijdag vinden de vrije training en sprintkwalificatie plaats, gevolgd door de sprintrace en kwalificatie op zaterdag. De race wordt uiteraard verreden op zondag en start om 22:00 uur. Viaplay begint om 21:00 uur al met de voorbeschouwing van de race.
Met Viaplay kun je alle actie in Miami live volgen. Daarnaast kun je met jouw Viaplay-account de live timing, onboardcamera’s, track positioning en beelden vanuit de pitlane bekijken.
Viaplay brengt je nóg meer raceactie in Miami
Vaste pitreporter Chiel van Koldenhoven is uiteraard op locatie aanwezig gedurende de Grand Prix in Miami. Vanuit het circuit houdt hij je op de hoogte van alle ontwikkelingen.
Normaliter worden de uitzendingen van VROOOOOM op vrijdag- en zondagavond uitgezonden, maar dat komt dit weekend te vervallen. Wees echter niet getreurd, want Viaplay biedt in plaats daarvan meer en langere voorbeschouwingen op de sessies — waaronder dit weekend natuurlijk de sprintkwalificatie en de sprintrace. Zo kunnen Nederlandse Formule 1-fans genieten van nog meer analyses en actie, dat je zeker niet mag missen!
Viaplay tijdschema Miami F1 & F1 Academy
Datum | Klasse | Programma | Starttijd |
---|---|---|---|
Vrijdag 2 mei | F1 Academy | Vrije training 1 | 16:05 |
Vrijdag 2 mei | F1 | Vrije training 1 | 18:25 |
Vrijdag 2 mei | F1 Academy | Vrije training 2 | 21:20 |
Vrijdag 2 mei | F1 | Sprintkwalificatie | 22:00 |
Zaterdag 3 mei | F1 Academy | Kwalificatie | 16:25 |
Zaterdag 3 mei | F1 | Sprintrace | 17:00 |
Zaterdag 3 mei | F1 Academy | Race 1 | 20:50 |
Zaterdag 3 mei | F1 | Sprintrace - samenvatting | 20:55 |
Zaterdag 3 mei | F1 | Kwalificatie | 21:30 |
Zondag 4 mei | F1 | Kwalificatie - rerun | 17:00 |
Zondag 4 mei | F1 Academy | Race 2 | 19:00 |
Zondag 4 mei | F1 | Race | 21:00 |
Maandag 5 mei | F1 | Race - samenvatting | 2:00 |
Maandag 5 mei | F1 | Faster food | 22:30 |
Woensdag 7 mei | F1 | In de slipstream | 19:00 |
Woensdag 7 mei | F1 | Race - rerun | 20:00 |
Meest gelezen
In dit artikel