Na zijn ronde op weg naar de grid is Charles Leclerc de pits weer in gereden. Over de boordradio meldde hij grote problemen met de versnellingsbak: "No, no, no...", riep hij.
Ferrari zal alles inspecteren, maar de kans is groot dat Max Verstappen toch de leiding op de startgrid overneemt van Leclerc. En weet de Monegask wél te starten, dan is het hoogst twijfelachtig of die versnellingsbak de finish haalt.
Update: Mocht Leclerc van start toch halen, dan moet hij vanuit de pitstraat starten - als allerlaatste. Verstappen start vanaf de eerste positie.
Update 2: Leclerc gaat definitief niet van start. Wat een drama voor de Ferrari-coureur.
Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!
Download F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Monaco 2021 RN365 Nieuwsdossier
























Praat mee!