"Ik hoef de meest onvriendelijke coureur niet bij naam te noemen", zo trapt Dino Beganovic af in de Viaplay F1-podcast. "Maar een van de aardigste — als je Gabriel Bortoleto en Oliver Bearman even buiten beschouwing laat, met wie ik heel goed bevriend ben — is toch wel Max Verstappen."
Volgens de Formule 2-coureur, onderdeel van DAMS en de Ferrari Academy, bestaat er een verkeerd beeld van Verstappen in de media. "Veel mensen realiseren zich dit niet omdat hij een beetje een grapjas is, en in de media komt hij misschien niet supervriendelijk over, maar buiten de baan is hij ontzettend oprecht."
Beganovic legt uit waarom. "Ik heb veel simulatiewerk met hem gedaan, naast nog een paar andere dingen, en het voelt alsof we elkaar al jaren kennen. Hij vraagt ontzettend veel over de Formule 2 en is oprecht geïnteresseerd in hoe het specifiek met mij gaat. Niet alsof alles om hem draait, zeg maar."
Parkeergarage in Monaco
Beganovic haalt nog een voorbeeld aan. "Een paar weken geleden was ik op bezoek bij Gabriel in Monaco en kwam ik Max tegen nadat ik mijn auto in de parkeergarage had gezet. Hij was degene die naar mij toe kwam gelopen. Hij wandelde daar op straat met zijn kleine dochtertje."
"Hij stelde echt heel veel vragen en was gewoon ontzettend aardig. Ik zou zeggen dat hij een van de meest bescheiden coureurs is."
Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!