Maar wat betekent het resultaat uit Brazilië voor Max Verstappen? Doet hij nog mee voor de wereldtitel of toch niet meer? En natuurlijk moeten we het ook hebben over Gabriel Bortoleto. Wat een allesverwoestende crash was dat!
Had hij diezelfde crash vijftien jaar geleden overleefd? Dit en nog veel meer in de nieuwste Formule 1-podcast van RacingNews365 met niemand minder dan Rudy van Buren, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk!
Bekijk je de podcast liever als video? Dat kan hier!
Ontdek het zelf en ontvang €50 aan Free Spins bij €25 inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonusMeest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!