Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Helmut Marko

Marko trekt pijnlijke conclusie over Verstappen: "Anders geen kans"

Heeft Max Verstappen nog kans om vanaf P6 naar het podium te rijden tijdens de sprintrace in Brazilië? Helmut Marko heeft een pijnlijk antwoord in huis.

Verstappen Brazil FP1
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Red Bull Content Pool

Max Verstappen moet zich vanaf de derde startrij naar voren zien te vechten tijdens de sprintrace in Brazilië. Maar met de woorden van de Nederlander na afloop van de sessie, is het de vraag of hij zich überhaupt van voren kan melden.

Het zal eigenlijk wel moeten wil Verstappen nog serieus kans maken op de wereldtitel in 2025. WK-leider Lando Norris start namelijk vanaf poleposition tijdens de sprintrace, terwijl nummer twee Oscar Piastri vanaf de derde plaats vertrekt. Helmut Marko gaat in op de moeilijkheden van Verstappen tijdens de sprintkwalificatie.

"Als je kijkt naar sector één en drie, zitten we op honderdsten van Norris. In de middelste sector, met de meeste bochten, is er vrijwel geen grip. Dat betekent dat we niet genoeg downforce hebben. Dat is iets wat we niet kunnen verhelpen voor de sprintrace, maar hopelijk kunnen we ons met de data die we verzamelen aanpassen en het voor de hoofdrace competitiever maken", vertelt Marko bij Sky Sports F1.

Als het vervolgens gaat over de kans op regen tijdens de sprintrace, waarbij een auto met minder downforce een nog groter probleem kan zijn, zegt de Red Bull-adviseur het volgende: "We hopen op Max, hij moet het verschil maken." En maakt de viervoudig wereldkampioen dan nog kans op het podium vanaf P6? "Dan moet het regenen, anders is er geen kans."

Zet Verstappen zijn indrukwekkende reeks voort in Brazilië? Als de Nederlander op het podium finisht krijg je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Win 50 x jouw inzet!

Praat mee!

x
GP Brazilië Marko verklaart grote achterstand Verstappen in sprintkwalificatie Brazilië