In de avond van 4 mei 2016 werd al duidelijk dat Verstappen over zou stappen naar Red Bull. De ochtend daarna maakte het F1-team zijn komst wereldkundig. Daniil Kvyat werd vervangen wegens tegenvallende prestaties.
Bij de GP van Spanje maakte Verstappen een sensationeel GP-debuut voor Red Bull door op 15 mei 2016 de Spaanse Grand Prix op zijn naam te schrijven. Wat volgde waren twee jaren met volop hoogtepunten, maar ook met kritiek. De Nederlander zocht altijd de limiet op en liet tussen zijn briljante races door ook zien dat fouten bij de leercurve van de pas 20-jarige Max horen.
Verstappen wist tot op heden drie zeges te behalen en 11 podiumplaatsen met Red Bull. Check hieronder het overzicht van zijn statistieken in twee jaar in dienst van Red Bull.
Races | Zeges | Podiumplaatsen | Snelste ronden | WK-punten |
---|---|---|---|---|
41 | 3 | 11 | 1 | 377 |
Meest gelezen
In dit artikel