Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Australië

Australië

China

China

Japan

Japan

Bahrein GP Bahrein

Start race
04 d 21:13:16
Kwali. Kwalificatie
Race Race
Saoedi-Arabië

Saoedi-Arabië

Miami

Miami

Emilia-Romagna

Emilia-Romagna

Monaco

Monaco

Spanje

Spanje

Canada

Canada

Oostenrijk

Oostenrijk

Groot-Brittannië

Groot-Brittannië

België

België

Hongarije

Hongarije

Nederland

Nederland

Italië

Italië

Azerbeidzjan

Azerbeidzjan

Singapore

Singapore

Verenigde Staten

Verenigde Staten

Mexico

Mexico

Brazilië

Brazilië

Las Vegas

Las Vegas

Qatar

Qatar

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Max Verstappen nieuws

Red Bull levert in Bahrein flink tijd in ten opzichte van 2018

Waar Alfa Romeo Racing, voorheen Sauber, maar liefst twee volledige seconden rapper over het Bahrain International Circuit vloog dan vorig jaar het geval was, daar valt Red Bull Racing tegen in Bahrein. De stal van Max Verstappen en Pierre Gasly moest zelfs tijd toegeven ten opzichte van de kwalificatie van een jaar geleden.

De grootste stappen voorwaarts zijn overduidelijk door Alfa en McLaren gezet. Waar de eerstgenoemde renstal meer dan twee seconden sneller was dan in 2018, daar heeft de oranjegekleurde ploeg 1,4 seconden gevonden. Carlos Sainz was de best geklasseerde McLaren-coureur op P7, Kimi Raikkonen plaatste zijn Alfa op een negende stek.

Waar er winnaars zijn, zijn er uiteraard ook verliezers. Zo was Mercedes een beetje langzamer dan dat vorig jaar het geval was. De zilverpijlen leverden een handjevol honderdsten in ten opzichte van 2018. Ook Toro Rosso, dat twaalf maanden geleden een droomkwalificatie kende dankzij Pierre Gasly, die destijds zesde werd, was ietsje langzamer. Verder zijn Williams en Red Bull Racing 'verliezers'.

Williams leverde 0,345 seconden in ten opzichte van vorig jaar, Red Bull deed het met een paar duizendsten nog iets slechter. De stal van Verstappen kwam 0,354 seconden tekort om de snelste tijd van 2018 te verbeteren. Charles Leclerc was 0,092 seconden sneller dan de poletijd die Sebastian Vettel vorig jaar reed, Kevin Magnussen snelde zelfs met zes tienden onder de rapste Haas-tijd van 2018 door.

Sneller dan 2018 Verschil
Alfa Romeo (Sauber) - 2,041 seconden
McLaren - 1,399
Haas - 0.601
Racing Point (Force India) - 0,118
Ferrari - 0,092
Renault - 0,082

Langzamer dan 2018 Verschil
Mercedes + 0,066 seconden
Toro Rosso + 0,184
Williams + 0,345
Red Bull + 0,354

Ontdek het zelf en ontvang €50 aan Free Spins bij €25 inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Ontvang €50!

GP Bahrein 2019 RN365 Nieuwsdossier

x
Verstappen Dankbaar Honda diep geraakt door gepassioneerde Verstappen