Max Verstappen en Red Bull zijn met een zeer prettig gevoel naar Qatar afgereisd. De Nederlander won de Grand Prix van Las Vegas en liep 25 punten in na de diskwalificatie van Lando Norris en Oscar Piastri. Verstappen moet nog 24 punten goedmaken op Norris om zijn vijfde wereldtitel te veroveren in de Formule 1.
Red Bull heeft alleen een opvallende actie uitgehaald op de mediadag in Qatar. Er verscheen een foto van de garage, waar de monteurs bezig zijn met de auto van Verstappen. Op de voorkant hangt echter een bordje met de tekst 'het is hetzelfde als vorige week', al is niet duidelijk wat Red Bull bedoelt. Is het een plaagstootje aan het adres van McLaren na de overmatige slijtage van de vloerplank?
Bekijk de post hieronder. Wat denk jij dat het betekent? Laat het weten in de comments.
Scoort Max Verstappen wederom een zege of podium? Dan scoor jij ook dik! Unibet keert liefst 50 x jouw inzet uit bij een podiumplaats van Verstappen, Kimi Antonelli of George Russell!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!