De voorbereidingen op het F1-seizoen zijn in volle gang. Afgelopen week werd er al in Bahrein getest, en ook van aakomende woensdag tot en met vrijdag krijgen de teams drie dagen de kans om de nieuwe bolides aan de tand te voelen. Daarna verplaatst het circus zich naar Australië voor de eerste Grand Prix van 2026. Die staat op zondag 8 maart op het programma.
RacingNews365 heeft begrepen dat Red Bull inmiddels het schema voor de laatste test heeft bepaald. Isack Hadjar komt de gehele woensdag in actie, waarna Max Verstappen donderdag het stuurtje overneemt. De vrijdag wordt netjes tussen beide mannen verdeeld, met Hadjar in de ochtend en Verstappen in de middag. De 28-jarige Nederlander sluit de test dus af voor het team uit Milton Keynes.
Tot nu toe verlopen de wintertests soepel voor Red Bull. Het team heeft voor het eerst een eigen motor gebouwd, maar maakt veel indruk. Alleen een hydraulisch lek in het chassis gooide tot nu toe even roet in het eten. Verder haalden Verstappen en Hadjar veel data binnen.
Bekijk hieronder het schema van Red Bull!
Testschema Red Bull voor F1-test Bahrein (18-20 februari 2026)
| Datum | Coureur |
|---|---|
| Woensdag 18 februari | Hadjar |
| Donderdag 19 februari | Verstappen |
| Vrijdag 20 februari | Hadjar/Verstappen |
Ontvang 200 Free Spins én €30 aan Free Bets als je €10 inzet op Sport!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel











Praat mee!