Hoewel Max Verstappen en Red Bull sterk begonnen aan het Formule 1-weekend in Miami, kon hij niet de snelste tijd klokken in de eerste training. De Nederlander eindigde op de vierde plaats achter beide Mercedes-Coureurs. George Russell (P1) en Lewis Hamilton (P2) klokten de snelste tijden van de sessie op softs.
Ferrari-coureur Charles Leclerc kon de derde tijd neerzetten achter de heren van Mercedes. Verstappen zoals hierboven benoemd op de vierde plaats. Red Bull-teamgenoot Sergio Perez eindigde op de elfde plaats, allen op softs.
Bekijk hieronder de volledige uitslag.
Max Verstappen is de man in vorm en kan in Abu Dhabi zelfs voor de vijfde keer op rij wereldkampioen worden. Bij een podiumplaats van Verstappen pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Miami 2023 RN365 Nieuwsdossier













Praat mee!