Mercedes klokte de eerste en tweede tijd in de eerste vrije training van de Nederlandse Grand Prix. George Russell was de snelste man in de eerste sessie van het weekend, gevolgd door Lewis Hamilton op P2 en Carlos Sainz op P3; allemaal op de zachtste band.
Ook de McLarens brachten een verrassing en zetten een respectabele vierde en vijfde tijd neer. Max Verstappen kon maar zeven rondjes rijden door problemen met zijn RB18 al vroeg in de sessie. Hij moet daarom genoegen nemen met de negentiende plek die hij op de harde band bemachtigde. Teamgenoot Sergio Perez klokte slechts de zevende tijd.
Bekijk de volledige uitslag hieronder.
Bij winst van Verstappen of een andere favoriet in Australië, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet.
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Nederland 2022 RN365 Nieuwsdossier
Praat mee!