Lewis Hamilton was de snelste en hoefde daarvoor redelijkerwijs alleen af te rekenen met Valtteri Bottas, die P2 voor zich opeiste. De twee Racing Points sloten aan op de plaatsen drie en vier en het complete eerste viertal start op de medium banden de race, nadat het Q2 fluitend op die compound overleefde.
Snelste niet Mercedes-aangedreven coureur was Sebastian Vettel, met teamgenoot Charles Leclerc vlak achter hem. Max Verstappen kwam niet verder dan P7, terwijl teamgenoot Alexander Albon al na Q2 uit moest stappen.
Bekijk de volledige uitslag van de kwalificatie hieronder.
| # | Coureur | Team | Tijd | Band |
|---|---|---|---|---|
| Resultaten worden geladen... | ||||
Ontvang het laatste F1-nieuws van RacingNews365 nu ook in je Google overzicht! Klik op onderstaande link en je ziet jouw favoriete F1-site nu nog vaker verschijnen. Zo mis je niets van het nieuws, analyses, interviews en scoops.
Volg RacingNews365 in GoogleMeest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Hongarije 2020 RN365 Nieuwsdossier
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.










Praat mee!