Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Formule 1 2020

Uitslag tweede vrije training GP Hongarije 2020

Sebastian Vettel klokte de snelste tijd in de tweede vrije training voor de Grand Prix van Hongarije, maar had daar wel een natte baan voor nodig. Die natte baan was er ook de reden van dat we Max Verstappen pas in de slotminuten even in actie zagen.

Zo kunnen we rustig stellen dat de uitslag van de tweede vrije training een bijzondere was. Niet iedereen klokte immers een tijd, waaronder ook Lewis Hamilton. Sebastian Vettel klokte de snelste tijd, voor Valtteri Bottas en McLarens Carlos Sainz. Max Verstappen reed in de slotseconden de zevende tijd an de middag. Verstappens teamgenoot Alexander Albon schitterde zonder tijd eveneens grotendeels door afwezigheid.

Bekijk hieronder de uitslag van de tweede vrije training.

Uitslag Tweede vrije training - Hongarije

Unibet
# Coureur Team Tijd Band
Resultaten worden geladen...

Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Barcelona, pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Win 50 x je inzet!

Formule 1 GP Hongarije 2020 RN365 Nieuwsdossier

Praat mee!

x
Barcelona Aangepaste startopstelling Formule 1 GP Spanje 2025