In tegenstelling tot de eerste vrije training konden de Formule 1-coureurs in de tweede sessie in Canada redelijk wat rondjes rijden. Fernando Alonso zette uiteindelijk de snelste tijd neer in de Aston Martin met een 1:15.810. George Russell zette zijn Mercedes op P2 neer, gevolgd door Lance Stroll en Charles Leclerc.
Max Verstappen kwam tot slechts vier rondjes in de tweede training en kende grote problemen. Het gaat om een fout in het ERS-systeem, waar de monteurs met Red Bull druk mee bezig zijn. De Nederlander zette zijn Red Bull uiteindelijk op de achttiende plek neer.
Bekijk hieronder de volledige uitslag!
Max Verstappen is de man in vorm en kan in Abu Dhabi zelfs voor de vijfde keer op rij wereldkampioen worden. Bij een podiumplaats van Verstappen pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel










Praat mee!