Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Verstappen met stomheid geslagen na debacle: "Snap niet hoe het zo slecht kan zijn"

Max Verstappen is met stomheid geslagen na de kwalificatie in Brazilië. De Nederlander strandde al in Q1, en hij snapt niet waarom het allemaal zo slecht kan zijn.

Verstappen Brazil
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

De kwalificatie in Brazilië zat er voor Max Verstappen al heel vroeg op. De Nederlander had simpelweg niet de snelheid om zich bij de snelste vijftien coureurs te voegen, waardoor hij al in Q1 zijn Waterloo vond. De viervoudig wereldkampioen reageert als volgt op de ontluisterende kwalificatie.

"Ja, het was gewoon slecht. Ik kon gewoon totaal niet pushen, de auto ging echt alle kanten op. Het gleed allemaal heel erg. Ik moest heel erg onder de limiet rijden om er maar voor te zorgen dat ik geen momentjes had. Maar dat werkt natuurlijk niet", aldus Verstappen tegenover Sky Sports F1.

"We moeten eerst eens gaan analyseren wat hier aan de hand is, want ik snap op dit moment niet hoe het zo slecht kan zijn. Dat is ook iets belangrijker voor ons op dit moment, om dat te begrijpen", zegt hij tot besluit.

Zet Verstappen zijn indrukwekkende reeks voort in Brazilië? Als de Nederlander op het podium finisht krijg je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Win 50 x jouw inzet!

Praat mee!

x
Live Reacties na ontluisterende kwalificatie Verstappen en Red Bull in Brazilië