Max Verstappen heeft na afloop van de kwalificatie geen verklaring waarom het zo slecht ging tijdens de sessie in Brazilië. De Nederlander strandde in Q1 en noteerde de zestiende tijd. "Er valt niet veel te zeggen. Het is niet goed", aldus Verstappen tegenover Viaplay.
Wat is er dan aan de hand? "Als ik dat wist, dan lossen we dat op. Maar het loopt gewoon niet. Het is heel simpel. Ik kan er wel een half uur over lullen, maar het loopt gewoon niet."
Dan stipt de Nederlander het grootste probleem aan. "Geen grip. Het (de auto) reageert niet, er is geen tractie." En de aanpassingen tussen de sprintrace en kwalificatie hebben dus ook geen zoden aan de dijk gezet. "Het is duidelijk dat dat niet heeft gewerkt."
Al voelde het toch iets beter aan, zo zei Verstappen over de boordradio. "Alleen geen grip, nog minder grip. Kijk, ik kan hier nog wel tien minuten staan, maar ik kan het niet uitleggen. Er is geen grip."
Is het dan, na deze teleurstellende kwalificatie, tijd om een nieuwe motor te pakken voor de race op zondag? "Niet per se, nee."
Ontdek het zelf en ontvang €50 aan Free Spins bij €25 inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonusMeest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!