Van Red Bull weten we dat ze na de lunchpauze Isack Hadjar in de RB22 zullen zetten en daarmee is Max Verstappen klaar voor deze week. Hij zet er een punt achter met 61 rondjes op de teller.
Qua tijden aan de kop van het veld is er de afgelopen twee uur niets veranderd. George Russell blijft de snelste met de snelste weektijd, terwijl ook Lewis Hamilton zich al vroeg voor Verstappen had genesteld. De top drie reed respectievelijk 78, 68 en 61 ronden.
Russell was daarmee niet alleen het snelst, maar ook bijna het productiefst, enkel afgetroefd door Liam Lawson (83 rondjes!), waar Cadillac qua productiviteit met Valtteri Bottas onderaan de lijst staat met 37 ronden. Dit na technische problemen eerder op de dag.
Wie misschien nog een performance run van Verstappen had verwacht zo aan het einde van zijn testweek, kwam dus bedrogen uit. Dat zal dan waarschijnlijk moeten wachten tot de volgende testweek, eveneens in Bahrein.
Wie misschien ook wat bedrogen uitkomen, zijn de mannen en vrouwen bij het gehypete Aston Martin. Natuurlijk mogen er geen conclusies aan worden verbonden, maar feit is dat we op nog geen enkel moment echt iets van snelheid hebben gezien aldaar. Samen met Bottas is Lance Stroll de hekkensluiter tot zover, qua tijden, maar ook qua productiviteit.
Ontvang 200 Free Spins én €30 aan Free Bets als je €10 inzet op Sport!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel












Praat mee!