Nadat bekend werd dat zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton in 2025 de overstap gaat maken naar Ferrari, begonnen de eerste geruchten rond te gaan over zijn mogelijke vervanger bij Mercedes. Zo werd Williams-coureur Alex Albon genoemd, maar ook tweevoudig wereldkampioen Fernando Alonso lijkt een goede kandidaat.
Tijdens de onthulling van de 2024-bolide van Aston Martin, de AMR24, gaf Alonso eerlijk toe dat er nog geen gesprekken hadden plaatsgevonden tussen hem en Mercedes, maar zei hij wel dat hij zich in een goede positie bevindt, aangezien hij 'waarschijnlijk de enige wereldkampioen is die beschikbaar is in 2025'.
Tot dusver konden de geruchten niet bevestigd worden, maar dat er nu een gesprek heeft plaatsgevonden tussen Mercedes en het management van de tweevoudig wereldkampioen, dat is nu wel bekend. Voormalig Renault-teambaas en de huidige manager van Alonso, Flavio Briatore, plaatste maandag een foto op Instagram waarop te zien is dat hij koffie aan het drinken is met niemand minder dan de Mercedes-teambaas Toto Wolff. Zou dit het eerste onderhandelingsgesprek zijn tussen de twee?
Bekijk de foto hieronder.
Anderen bekeken ook:
De beroemde RN365 kalender download is er weer! Zet de F1-kalender voor 2025 met een druk op de knop in jouw agenda en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen.
Download de F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel
Praat mee!