Ditmaal geen bijzonder tijdschema in de Formule 1. Voor het eerst dit jaar wordt het, nieuwe, Europese tijdschema gehanteerd. Dit betekent dat de coureurs om 16:00 beginnen aan de kwalificatie, die zonder onderbrekingen 60 minuten duurt.
Rond de klok van 5 uur weten we, mits er geen rode vlaggen zijn, wie er zondag vanaf pole mag starten tijdens de Grand Prix van Spanje. Bekijk hieronder het volledige tijdschema voor het GP-weekend in Spanje.
Sessie | Datum | Tijd |
---|---|---|
Eerste vrije training | vrijdag 20 mei | - |
Tweede vrije training | vrijdag 20 mei | - |
Derde vrije training | zaterdag 21 mei | - |
Kwalificatie | zaterdag 21 mei | - |
Race | zondag 22 mei | - |
Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!
Kortom, het ideale avondje uit!
Bestel snel jouw tickets op=op