De eerste oefensessie in Canada verliep eigenlijk perfect voor Max Verstappen. De 27-jarige Nederlander noteerde de snelste tijd en zag toe hoe McLaren juist een zeer lastige training afwerkte. Lando Norris en Oscar Piastri gleden alle kanten op en hebben zo wel wat werk te verzetten in de tweede vrije training. Blijft Verstappen zijn concurrenten wederom voor?
Onderstaand vind je de livetiming en het liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de tweede vrije training, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In het blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens deze tweede vrije training in Canada. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Wie wint de GP van Italië op het supersnelle circuit van Monza? Bij Unibet pak je liefst 50 keer jouw inzet bij een podiumplaats voor Verstappen, Norris of Russell!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!