Het GP-weekend op Silverstone verloopt niet naar wens voor Red Bull. Max Verstappen worstelde ook in de kwalificatie voor de hoofdrace op zondag met zijn auto en eindigde op de zevende plaats. Isack Hadjar deed het iets beter met de vijfde plaats, maar teambaas Laurent Mekies geeft toe dat Red Bull niet tevreden is over de competitiviteit van de auto.
"Als ik eerlijk ben, is dit een stap terug in vergelijking met waar we in Oostenrijk stonden", vertelt Mekies in het persbericht van Red Bull. "Het is al vanaf het begin van het weekend moeizaam verlopen. We moeten nog steeds leren hoe we de sweet spot met deze auto kunnen vinden, en dat is hier op Silverstone een stuk lastiger gebleken."
Mekies vindt dat de verantwoordelijkheid bij Red Bull ligt voor het teleurstellende resultaat van Verstappen. "Nu stonden we iets verder van poleposition af dan op vrijdag. Het bleek vooral aan Max' kant van de garage erg moeizaam te gaan. Het is ons geen moment gelukt om hem een auto te geven waarmee hij kon pushen zoals hij had gewild; hij verloor snelheid op de rechte stukken."
Van opgeven is in ieder geval geen sprake bij Red Bull. "In een situatie waarin de top vier teams zo dicht bij elkaar zitten, is dit waar je dan uiteindelijk belandt. Isack heeft solide werk geleverd, zeker gezien de beperkingen die hij ook met zijn auto had. We leken het derde team op de grid te zijn, dus laten we kijken hoe we ons richting de race kunnen verbeteren."
Denk jij dat Max Verstappen, Kimi Antonelli of Lewis Hamilton in de top 3 rijdt? Pak bij Unibet maar liefst 50x je inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!