De eerste sprintkwalificatie ooit in de koningsklasse van de autosport is gewonnen door Max Verstappen. De Nederlander wist bij de start Lewis Hamilton te pakken, waarna hij de leiding niet meer uit handen gaf.
Op gepaste afstand werd de Brit tweede, gevolgd door zijn teamgenoot Valtteri Bottas. Charles Leclerc wist ook enigszins in het spoor van de toppers te blijven en werd vierde. Lando Norris completeerde de top vijf.
Het betekent dat Verstappen op zondag vanaf poleposition start voor de Grand Prix van Groot-Brittannië.
Bekijk de volledige uitslag hieronder.
Claim nu een van de 15.000 McLaren F1-team caps! OKX heeft speciaal voor de Nederlandse fans een toffe actie opgezet! Meld je nu aan bij OKX en claim jouw cap. Maak bovendien kans op een VIP Experience voor de race op Zandvoort!
Claim jouw cap!Meest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Groot-Britannië 2021 RN365 Nieuwsdossier
Praat mee!