Bijna is het zover: Red Bull en Racing Bulls presenteren in de nacht van donderdag op vrijdag de nieuwe liveries voor 2026. Onder andere Max Verstappen en Daniel Ricciardo aanwezig in Michigan om een grootse Ford-launch bij te wonen. Ford is namelijk de nieuwe partner van Red Bull, dat in het nieuwe F1-tijdperk met een eigen motor aan de start verschijnt.
De Nederlandse fans moeten er wel wat voor over hebben als ze de launch live willen volgen. De Ford-stream op YouTube begint op vrijdag 16 januari om 01:00 uur Nederlandse tijd, waarbij het de verwachting is dat Red Bull en Racing Bulls aan het einde van de show pas aan bod komen. De nieuwe livery van Verstappen wordt dus diep in de nacht pas onthuld.
Zoals gezegd is het evenement live te volgen op het YouTube-kanaal van Ford Racing. De link naar de livestream vind je hieronder.
Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!
Download F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel








Praat mee!