De kwalificatie van Max Verstappen voor de GP van Brazilië is dramatisch verlopen. De afstelling van de Red Bull RB21 werd na de sprintrace omgegooid, maar het werd niet beter voor de viervoudig wereldkampioen. Sterker nog, het leek alleen maar slechter te gaan.
Verstappen moest het namelijk met de zestiende tijd doen in het eerste deel van de kwalificatie, en dat was niet genoeg om zich te plaatsen voor Q2. Zodoende zit de kwalificatie er voor Verstappen nu al op.
Teamgenoot Yuki Tsunoda kwam er ook niet aan te pas, hij zette zijn Red Bull op P19 neer. Ook Esteban Ocon, Franco Colapinto en Gabriel Bortoleto vielen af in het eerste deel.
Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!