De kwalificatie van Max Verstappen voor de GP van Brazilië is dramatisch verlopen. De afstelling van de Red Bull RB21 werd na de sprintrace omgegooid, maar het werd niet beter voor de viervoudig wereldkampioen. Sterker nog, het leek alleen maar slechter te gaan.
Verstappen moest het namelijk met de zestiende tijd doen in het eerste deel van de kwalificatie, en dat was niet genoeg om zich te plaatsen voor Q2. Zodoende zit de kwalificatie er voor Verstappen nu al op.
Teamgenoot Yuki Tsunoda kwam er ook niet aan te pas, hij zette zijn Red Bull op P19 neer. Ook Esteban Ocon, Franco Colapinto en Gabriel Bortoleto vielen af in het eerste deel.
Zet Verstappen zijn indrukwekkende reeks voort in Brazilië? Als de Nederlander op het podium finisht krijg je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 x jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel









Praat mee!