Na een kort uitstapje naar een sprintraceformat in Brazilië wordt in Abu Dhabi gewoon weer de traditionele kwalificatie op de zaterdag verreden. Voor de laatste keer in 2022 gaan de Formule 1-coureurs tot het uiterste, op zoek naar dat ene perfecte rondje.
Max Verstappen, Charles Leclerc, Lewis Hamilton en alle anderen rijden vanaf 15:00 uur Nederlandse tijd de baan op voor Q1. Drieënhalf uur eerder, om 11:30 uur, werken ze eerst nog de derde vrije training af.
Bekijk het volledige tijdschema hieronder.
Sessie | Datum | Tijd |
---|---|---|
Eerste vrije training | vrijdag 18 november | - |
Tweede vrije training | vrijdag 18 november | - |
Derde vrije training | zaterdag 19 november | - |
Kwalificatie | zaterdag 19 november | - |
Race | zondag 20 november | - |
Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!
Kortom, het ideale avondje uit!
Bestel snel jouw tickets op=op